Zakládání a prodej firem

Naše společnost Vám nabízí celou řadu rychlých a snadných řešení, při zájmu o koupi firmy, či obchodu s firmami.
Nabízíme Vám společnost „ušitou“ na míru, přesně podle Vašich přání a požadavků.
Ready made společnost Je čistá společnost, která je již námi připravená pro Vás k použití, hlavní výhodou je, že nemusíte investovat počáteční kapitál, pouze zaplatíte cenu společnosti. Druhou velikou výhodou je, že se nemusíte starat o založení a tím spojeným chozením po úřadech a papírování, s firmou můžete nakládat dle vlastního uvážení již za pár hodin po koupi.Garantujeme bezdlužnost firmy, bez vyvíjené aktivity, vše můžeme samozřejmě doložit.
Zakládání společností na míru Zakládání firem společností je v České republice poměrně komplikované a hlavně časově velice zdlouhavé, především zápis do Obchodního rejstříku patří k hlavním úskalím. Mezi ty největší se řadí možnost odmítnutí zápisu do Obchodního rejstříku ze strany soudu a s tím spojené další nemalé finanční výdaje a časová náročnost. S námi můžete ušetřit až patnáct návštěv úřadů a jiných institucí. Jsme schopni vše udělat za Vás! Založíme Vám společnost přesně dle Vašich specifik a požadavků, bez zbytečných starostí a časových prodlev a zbytečných finančních nákladů, způsobených případnými chybami v postupech, dokumentech atp. Neváhejte založení své firmy vložit do ruky odborníkům.
Prodej a odkup zaběhlých firem Pokud potřebujete již aktivní a zaběhlou firmu/společnost, máme pro Vás řešení. Nabízíme široké portfolio firem a společností s různými ročními obraty, i tiché (spící) společnosti. Zaměřujeme se hlavně na střední a menší společnosti, pro bližší informace o obratech nás kontaktujte.
Pokud máte firmu nebo společnost a uvažujete o jejím prodeji, neváhejte nás kontaktovat!
Odkupujeme ziskové i neziskové firmy, vše na základě společné dohody.